تی شرت بچه گانه

تی شرت بچه گانه ارزان با قیمت عمده از تولیدی لباس بچه گانه در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09103251163
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت لباس آرا دیده ام و کد «فروشگاه-52» را اعلام کنید»
 سایت لباس آرا،یک سایت تبلیغات لباس فروشی ها و تولیدی های لباس و پوشاک است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.
 مکان: اصفهان - شهرضا
 امضا: با خرید از ما مشتری دائم ماشوید
 تلفن: 09211899279
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت لباس آرا دیده ام و کد «فروشگاه-5» را اعلام کنید»
 سایت لباس آرا،یک سایت تبلیغات لباس فروشی ها و تولیدی های لباس و پوشاک است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09164571731 09017751819 09353525572 09017751819
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت لباس آرا دیده ام و کد «فروشگاه-4» را اعلام کنید»
 سایت لباس آرا،یک سایت تبلیغات لباس فروشی ها و تولیدی های لباس و پوشاک است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 امضا: کیفیت اتفاقی نیست کیفیت بالا قیمت پایین
 تلفن: 09399612902
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت لباس آرا دیده ام و کد «فروشگاه-3» را اعلام کنید»
 سایت لباس آرا،یک سایت تبلیغات لباس فروشی ها و تولیدی های لباس و پوشاک است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.
 مکان: تهران - شهریار
اگر شما هم صاحب فروشگاه یا تولیدی لباس،پوشاک،پارچه کیف یا کفش هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت لباس آرا ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

تیشرت چیست
یکی از لباس های پرفروش که مصرف بالایی دارد تیشرت بچه گانه می‌باشد تیشرت یک نوع پیراهن یا بلوز پارچه ای است که امروزه خانم ها و آقایان و بچه ها یا کودکان و نوجوانان از آن استفاده می‌کنند علت نامگذاری تیشرت این است که از لحاظ شکل آن به صورت یک حرف انگلیسی تی یا t  می باشد که بصورت t-shirt یا tee-shirt نوشته میشود. تیشرت در گذشته دارای آستین های کوتاهی بوده است و یک خط گرد در قسمت گردن آن برای یقه آن بوده است. معمولاً تیشرت ها از پارچه های کشی سبک و ارزان قیمت تهیه می شوند برای همین به آسانی تمیز می شوند.

در گذشته از تیشرت ها به عنوان یک نوع لباس زیر استفاده می شده است ولی امروزه آنها را به عنوان یک لباس مجزا و مستقل که می توانند بالاتنه انسان را بپوشاند استفاده می شود تیشرت ها معمولاً در مقایسه با پیراهن ها که از پارچه های پشمی در آن ها استفاده می شود بافت نرم و نازک تری دارند.

به مرور که تیشرت ها به عنوان لباس های عمومی در بین انسان‌ها پذیرفته شدند تیشرت ها برخی از طرح ها برای اهداف خاص همانند معرفی شخص، رساندن یک پیام و یا حتی زیبایی دارای علائم نوشته ها و متن ها و تصاویر خاصی روی آنها قرار داده شد. از همین رو امروزه تیشرت های متنوعی وجود دارند که تصاویر و مردهای خاصی روی آنها قرار داده شده است.

تولیدی تیشرت بچه گانه
امروزه تولیدی های زیادی وجود دارند که میتوانند انواع تیشرت بچه گانه را که امروزه بچه ها،کودکان و نوجوانان می پوشند تولید نمایند از آن رو که تی شرت بچه گانه یکی از پرمصرف ترین لباس هایی است که فروشگاه های لباس آن را می فروشند.

تولیدی های زیادی امروز وجود دارند که میتوانند انواع تیشرت بچه گانه را ویژه بچه ها، کودکان و نوجوانان با قیمت بسیار ارزان و زیر قیمت بازار در اختیار فروشگاه ها از جمله فروشگاه های اینترنتی قرار دهند فروشگاه ها و از جمله فروشگاه های فروش تیشرت بچه گانه و انواع پوشاک و لباس بچه گانه با خرید مستقیم و بدون واسطه انواع تیشرت بچه گانه از تولیدی های تیشرت بچه گانه را بخرند.

خرید ارزان تیشرت بچه گانه از تولیدی و عمده فروشی ها
اگر می خواهید انواع تیشرت بچه گانه را به صورت عمده و با طرح ها و رنگ های مختلفی از جمله تیشرت بچه گانه سفید تی شرت بچه گانه بلند تیشرت بچه گانه نخی تیشرت بچه گانه کره ای تیشرت بچه گانه فانتزی تیشرت بچه گانه آستین بلند اسپرت بچه گانه، تیشرت بچه گانه ترک، تیشرت بچه گانه مشکی و غیره از تولیدیها و عمده فروشی ها و ارزانترین فروشگاه های فروش تیشرت تهیه کنیم در لیست بالا می توانید انواع تولیدی ها و عمده فروشی هایی که می‌توانند با قیمت عمده و زیر قیمت بازار انواع لباس بچه گانه را در اختیار شما قرار دهند را مشاهده نمایید اگر به دنبال شماره تلفن تولیدی های تیشرت بچه گانه هستید در لیست بالا می توانید در پایین نام هر یک از تولیدی ها و فروشگاه های لباس شماره تلفن آنها را جهت سفارش اینترنتی و خرید لباس مشاهده نمایید

خرید تیشرت بچه گانه در شهرها
اگر به دنبال خرید انواع تیشرت بچه گانه در شهرهایی مانند تهران و مناطقی از آن همانند شمال تهران شرق تهران غرب تهران و سایر شهرها همانند اصفهان شیراز مشهد تبریز کرج قم و غیره هستید در لیست بالا می توانید خیلی از فروشنده ها و تولیدی های لباس عمده تیشرت بچه گانه را در لیست بالا مشاهده نمایید نام شهر و استان هر یک از فروشندگان تی شرت زنان در پایین آن درج شده است.

خرید تشرت بچه برای فروش در فروشگاه شخصی
اگر می خواهید انواع تی شرت بچه را در پیج خود بفروشید می توانید از لیست بالا انواع تولیدی تیشرت بچه گانه را مشاهده نمایید.