خرید و فروش دکمه سردست

خرید و فروش دکمه سردست شماره تلفن فروشنده های دکمه سردست فروشنده ها و تولیدی های دکمه سردست در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری به سراسر کشور


 تلفن: 09103251163
 لطفا پس از تماس با فروشگاه بگویید: «آگهی شما را در سایت لباس آرا دیده ام و کد «فروشگاه-52» را اعلام کنید»
 سایت لباس آرا،یک سایت تبلیغات لباس فروشی ها و تولیدی های لباس و پوشاک است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال خرید و فروش شما ندارد.
 مکان: اصفهان - شهرضا
 امضا: با خرید از ما مشتری دائم ماشوید
اگر شما هم صاحب فروشگاه یا تولیدی لباس،پوشاک،پارچه کیف یا کفش هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت لباس آرا ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

دکمه سر دست لباس

در زبان فارسی، اصطلاح "دکمه سر دست لباس" به معنی دکمه‌هایی است که در سر دستهای یک لباس، به عنوان جزئی از زینت یا قسمتی از آن، دوخته می‌شوند. این دکمه‌ها معمولاً برای تزئین و زیبایی بیشتر لباس‌ها استفاده می‌شوند و ممکن است اثرات زیبایی و طرح‌های مختلفی داشته باشند. این دکمه‌ها معمولاً در انتهای آستین‌ها یا سر دستهای لباس خاصی دوخته می‌شوند.

استفاده از دکمه‌های سر دست لباس می‌تواند لباس را زیباتر و جذاب‌تر نشان دهد و طرح و سبک لباس را تکمیل کند. این دکمه‌ها معمولاً با توجه به طراحی و محل قرارگیری در لباس، انتخاب و دوخته می‌شوند تا با سبک و طرح کلی لباس هماهنگ باشند. 


دکمه سردست یک نوع دکمه است که معمولاً در لباس‌های مردانه استفاده می‌شود. این دکمه معمولاً بزرگتر از دکمه‌های معمولی است و در بخش بالایی یا سردست لباس قرار می‌گیرد.

استفاده از دکمه سردست معمولاً در لباس‌های اسپرت یا کژوال مردانه رایج است، اما ممکن است در برخی از لباس‌های رسمی نیز دیده شود. این دکمه معمولاً برای زیبایی و جلوگیری از باز شدن زیاد دکمه‌ها در قسمت بالایی لباس استفاده می‌شود، به ویژه در پیراهن‌ها و کت‌های مردانه.